Strona zawiera elementy flash'owe. Aby pobrać Adobe Flash Player kliknij tutaj.
23-09-2016
04-03-2014
02-10-2013
04-09-2013
26-08-2013
03-02-2013
03-02-2013

Aktualności

25-05-2008

Tuskalia

Nieoficjalne wiadomości o Tusku - Tuskalia

Tuskalia

Różnica
Miller mówił, że mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna lecz jak kończy. Tuska poznajemy po tym , że nie może zacząć.

Porównanie
Tusk jest jak wódka. Obiecuje przyjemność, kończy się kacem.

Expose /skrót/
Drodzy Polacy! Staję głęboko poruszony zaufaniem danym mi osobiście przez Polaków. To wielka satysfakcja pokłonić się zaufnym Polakom. Kłaniając się Polakom chcę powiedzieć w zaufa aniu, że Polacy postawili w wyborach na zmianę, którą zaufana większość Polaków już dostrzega. Jest miłość, będą cuda i autost ady. Polacy nie są skazani na fałszywy wybór między bliźniakami. Mają mnie i Palikota. To określa zaufanie Polaków do nowej koalicji. Niektórzy Polacy wątpią w sens tych słów, ale one mają głęboki sens . Ja bardzo wierzę w ten sens i powiem w zaufaniu , że naprawdę mają sens. Polacy chcą pracy i płacy, a ja jestem cacy, rodacy... / I w tym stylu przez 4 godziny/

Rozkosz
Tusk zapowiedział ofensywę miłości. Pierwsza zareagowała Doda Elektroda. Powiedziała, ze chce mu zrobić przyjemność z wielką rozkoszą.

Bomba
Przez pierwsze tygodnie urzędowania w rządowych gmachach zrywano podłogi, kuto tynki w poszukiwaniu podsłuchów zostaw ionych przez poprzedników. I znaleziono bombę z czasów wojny. Czyli żaden rząd od 44 roku nie rył tak głęboko.

Wizyta
Tusk podczas wizyty w Berlinie nie załatwił nic choć obiecywał wszystko. W Moskwie załatwił przywrócenie Festiwalu w Zielonej Górze. Nazwano to przełomem.

Zgłoszenie
Tusk zgłosił do Europejskiej Rady Mędrców L Wałęsę. Rada postanowiła nie zbierać się nigdy.

Pomnik
W Toruniu postawiono pomnik Kargula i Pawlaka pod patrona tem Tuska i Kaczyńskiego. Bliscy sąsiedzi, najbardziej skłóceni, bo prawo prawem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

Trening
W czasie piłkarskiego treningu w Zakopanem Tusk wzorem Chucka Norrisa trenował kopy z półobrotu. Wtedy właśnie zerwał się halny. Przez Polskę przeszły wichury i pozrywały trakcję elektryczną.

Obiecanki
Tusk obiecał nam II Irlandię. Gierek obiecywał II Polskę, ale nie dostał lokalizacji od Breżniewa. Wałęsa obiecywał II Japonię, ale jedynie sobie zrobił sepukku. Teraz ma być II Irlandia... A przeci eż wyjedzie tam jeszcze milion rodaków, przegłosują tubylców i pierwsza Irlandia może być nasza!

Wyjątek
Tusk jest tak grzeczny i miły, że jedynie przy nim Julia Pitera potrafi nie krzyczeć.

Zastępca
Zastępca Tuska, Schetyna po przystąpieniu do strefy Schengen, każe mówić o sobie Szetyna. Szatan nie schatan.

Słoneczko
Tusk odbył podróż życia, za co otrzymał tytuł Słońce Peru. Krajowi zwolennicy Tuska przygotowują następne tytuły: Gwiazda Kaszub, Księżyc Żuław, As Pomorza, Tuz Pułtuska, Orzeł Dorohuska.

Wykonanie: AGINUS